Eurodent – síť zubních klinik

logo-eurodent-Ostrava
Preventivní prohlídka

Prevence je často vnímána jako zbytečnost, ale ve skutečnosti představuje klíč k udržení ústního zdraví. Tato služba není jen o kontrole; je to základní krok k prevenci a zachování zdravého úsměvu.

Protetika

Naše zubní klinika nabízí špičková protetická řešení pro pacienty s chybějícími, poškozenými nebo neopravitelnými zuby. S moderními technikami vytváříme zubní náhrady, které obnovují funkčnost

Endodoncie

Naše zubní klinika poskytuje expertní služby v oblasti endodoncie. Tento zákrok je nezbytný, když zubní kaz dosáhne zubního nervu. Cílem je zachovat přirozený zub a eliminovat bolest.

Chirurgie a implantologie

Naše zubní klinika nabízí chirurgii a implantologii pro obnovu funkčnosti a estetiky zubní řady. Služby zahrnují zubní implantáty, extrakce, rekonstruktivní chirurgii a kostní augmentaci.

Bělení zubů

Naše klinika nabízí bezbolestné bělení zubů technikou Beyond Whitening. Zahrnuje konzultaci, čištění a použití speciálního bělícího gelu s osvětlením lampou.

Dentální hygiena

Dentální hygiena je nezbytná pro zdravý úsměv. Nabízíme důkladné čištění zubů k odstranění kamene a povlaku, což pomáhá předcházet kazům a chorobám dásní. Doporučujeme navštívit alespoň 2x ročně.